Nové mobilní tiskárny

19.8.2015
Nová Star SM-S230i a SM-L200

 

 

Nová generace Bluetooth / BLE 58mm mobilní tiskárny štítků a účtenek, která je rychlá, nízkonákladová a kompatibilní s Apple iOS, Android, Linux a Windows

Mobilní tiskárna účtenek a štítků SM–L200 Bluetooth je navržena speciálně pro zlepšení mobilního POS (MPOS) trhu. Toto mobilní řešení je navrženo tak, aby bylo jednoduché a k připojení nebylo potřeba tradičního párování. Jednoduché „Drop–In & Print“ vkládání papíru, ať už na přepážce nebo na opasku, společně s dlouhodobou životností baterie – 13 hodin a automatickým režimem spánku pro delší životnost baterie. To vše dopomáhá k bezproblémové POS transakci.

Nová generace kompaktní mobilní Bluetooth tiskárny účtenek s automatickým párováním

58 mm / 2 „Mobilní Bluetooth tiskárna účtenek schopná párování přímo s Apple iPad®, iPhone® a iPod touch® nebo jakýmkoliv zařízením, které podporuje SPP přes Bluetooth (Android ™, Windows ™, Linux ™). MFi certifikát, SM-S230i nabízí automatické spojení Bluetooth s dříve spárovaným iPadem nebo iPhonem, takže je ideální pro každodenní použití v rušných prostředích – v maloobchodu a pohostinství. Jednoduché „Drop–In & Print“ vkládání papíru, ať už na přepážce nebo na opasku, společně s dlouhodobou životností baterie – 13 hodin a automatickým režimem spánku pro delší životnost baterie. To vše dopomáhá k bezproblémové POS transakci.

 


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
   
   
   
   
   
   

   

   
   
  Porovnat - 0 ks
   
   

   

   

   

    Kód Název produktu Vaše cena    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Naposledy navštívené

   
   
   
   

   

   
      Kód Název produktu Vaše cena  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Produkty pro EETTiskárnyPOS SystémyMonitoryRegistrační pokladnyVáhyPočítačkyPeriferieSpotřební materiál
   
  Košík
  0 položek
   
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Přihlášení
   
    Registrace   Nové heslo
   
   

  Dodavatel Penta CZ s.r.o.

  Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.